Agilní projektový manažer pro oddělení vývoje produktů

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work
Experience: < 6 months

Digiteq Automotive

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Pro naše produktové oddělení, kde vyvíjíme produkty pro testování řídících jednotek, především infotainmentů, hledáme posilu, která nám pomůže postarat se o naše týmy.
Chceš se podílet na vývoji těchto produktů? Baví tě agilní přístupy, ale zároveň chápeš, že ne vždy jdou uplatnit na 100 % dle příručky? Máš tah na branku? Pak hledáme právě Tebe!

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • společně s managementem se budeš podílet na vytváření nejlepších možných pracovních podmínek pro tým

  • pomůžeš týmu pochopit agilní principy

  • budeš facilitovat agilní ceremonie týmu

  • pohlídáš potenciální překážky a rizika v projektu i mimo něj

  • budeš úzce spolupracovat s vlastníky produktů (product ownery) a managementem oddělení

  • postaráš se i o administrativní podporou projektu

Proč právě my?

  • získáš cenné zkušenosti z oblasti Automotive

  • poskytneme ti potřebnou podporu a školení

  • zaučí Tě a vždy Ti poradí zkušení a trpěliví kolegové

  • budeš se pravidelně potkávat, sdílet know-how a rozvíjet se s lidmi na obdobné pozici z jiných projektů

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • Stravenkový paušál

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Sick days

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč

Preferred experience

Co od Tebe očekáváme my?

  • Zkušenosti s agilními metodami řízení projektů

  • Zkušenost z oblasti Automotive velkou výhodou

  • Výborné organizační a komunikační schopnosti

  • Komunikativní angličtinu (zdaleka ne všichni kolegové mluví česky), němčina výhodou

  • Schopnost fungování v prostředí, které ne vždy umožňuje dokonalou implementaci agilních principů

Want to know more?