IT TESTER/TESTERKA správa testovacího prostředí!

Sumár práce
Čiastočný úväzok
Prague
Plat: Neuvedené
Niekoľko dní doma
Zručnosti & odborná znalosť
Git
Jenkins
Sql

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Perfektní příležitost pro studenty :-).
Budeš plnohodnotným členem týmu profesionálů v oblasti IT. Získáš tak reálnou praxi i zkušenosti, které u naší společnosti můžeš využít i v budoucnu.

Co u nás budeš dělat:

  • Kontrola napojení testovacího prostředí
  • Jenkins, SQL developer, SOAP UI, git - základní práce
  • Kontrola nasazené verze aplikace
  • Podpora testování

Co bys měl/a splňovat:

  • Být studentem 2.-3. ročníku VŠ, ideálně IT zaměření.
  • Vhodné i pro absolventa/absolventku IT kurzů s cílem zahájit svou kariéru v IT oblasti.
  • Logické, analytické myšlení, cit pro detail.
  • Zájem o testing a chuť učit se nové věci.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Spolupráce bude na Dohodu o provedení práce v rozsahu cca 15 – 20 hod./týdně a následně na Dohodu o pracovní činnosti.
  • Práce v časové okně 7:00 - 9:00 nebo 15:00 -17:00
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávání, kurzy a hlavně možnost učit se od našich kolegů.

Těšíme se, až tě poznáme osobně – proto neváhej a pošli nám svůj životopis.

Benefits

  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce převážně z domova

Chcete sa dozvedieť viac?